KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771343

nr 1277 1343

Rickard Krantz

(1923-1984), Sverige

Oljemålning, Par. Signerad. Olja på duk, 44x37 cm

Rickard Krantz, svensk bildkonstnär född 1923, död 1984.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 september 2019
kl 18:50:08

28/9 21:03:21 1      Vinnande bud

Rickard Krantz

Läs mer om Rickard Krantz